Uitslagen/Programma

Bekerprogramma seizoen 2021-2022:

Zondag 5 septemberEGS’20 12Astrantia 23-3
Zondag 5 septemberHeijen 1Astrantia 11-3
    
Woensdag 8 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1Volharding/Sambeek JO19-21-1 (4-5)
Zaterdag 11 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Olympia’18 JO14-313-1
Zaterdag 11 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO15-1Vitesse’08 JO15-22-6
Zondag 12 septemberAstrantia 2Vianen Vooruit 52-0
Zondag 12 septemberAstrantia 1Herpinia 12-0
    
Maandag 13 septemberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1VIOS’38/Toxandria JO17-26-2
Donderdag 16 septemberAstrantia 2SIOL 21-8
Zondag 19 septemberAstrantia 1Sambeek 11-1
Dinsdag 12 oktoberVitesse’08 1Astrantia 13-3 (5-4)
Zaterdag 23 oktoberS.V. Oostrum JO17-1JMAstrantia/SV Milsbeek JO17-10-8
Zaterdag 13 novemberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1SJO Vianen Vooruit HBV JO14-13-4
Zaterdag 13 novemberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1Heijen JO17-17-1
Zaterdag 18 december15:00Volharding/Sambeek JO17-3Astrantia/SV Milsbeek JO17-1

Competitieprogramma seizoen 2021-2022:

Zaterdag 11 septemberSIOL JO10-2Astrantia JO10-11-12
Woensdag 15 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1Herpinia/OKSV JO19-11-0
Zaterdag 18 septemberAstrantia JO10-1Hapse Boys JO10-17-5
Zaterdag 18 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Juliana Mill JO14-12-2
Zaterdag 18 septemberJuliana Mill JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-15-1
Zaterdag 18 septemberSCMH JO17-1Astrantia/SV Milsbeek JO17-13-11
Zaterdag 25 septemberSJO Vianen Vooruit HBV JO10-1Astrantia JO10-16-6
Zaterdag 25 septemberSJO Vianen Vooruit HBV JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-11-4
Zaterdag 25 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO15-1Maasduinen JO15-21-2
Zaterdag 25 septemberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1Gemert JO17-46-3
Zaterdag 25 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1Achilles Reek JO19-12-5
Zondag 26 septemberAstrantia 2HRC’27 21-1
Zondag 26 septemberAstrantia 1WHV 13-0
Zaterdag 2 oktoberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Boekel Sport JO14-12-2
Zaterdag 2 oktoberOlympia’18 JO15-2SV Milsbeek/Astrantia JO15-13-4
Zaterdag 2 oktoberJuliana Mill JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-10-8
Zaterdag 2 oktoberConstantia/Menos JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-17-1
Zondag 3 oktoberSIOL 4Astrantia 26-1
Zaterdag 9 oktoberUDI’19/CSU JO14-4SV Milsbeek/Astrantia JO14-15-8
Zaterdag 9 oktoberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO17-12-2
Zaterdag 9 oktoberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1SJO/VITA JO19-12-2
Zondag 10 oktoberAstrantia 2De Zwaluw 61-1
Zondag 10 oktoberAstrantia 1MVC 10-2
Maandag 11 oktoberSV Milsbeek/Astrantia JO15-1Elsendorp/Fiducia JO15-16-6
Zaterdag 16 oktoberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Olympia’18 JO14-310-1
Zaterdag 16 oktoberDSV JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-113-0
Zaterdag 16 oktoberEGS’20 JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-11-11
Zondag 17 oktoberV.V. Achates 4Astrantia 21-4
Zondag 17 oktoberOdiliapeel/Braks Groep 1Astrantia 10-1
Zondag 24 oktoberAstrantia 1SV DWSH’18 13-4
Zaterdag 30 oktoberSV Milsbeek/Astrantia JO15-1SES JO15-12-5
Zaterdag 30 oktoberOlympia’18 JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-10-6
Zondag 31 oktoberAstrantia 2Vitesse’08 62-4
Zaterdag 6 novemberDSV JO10-1Astrantia JO10-18-5
Zaterdag 6 novemberGemert JO15-3SV Milsbeek/Astrantia JO15-11-5
Zaterdag 6 novemberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1Boekel Sport JO17-23-1
Zondag 7 novemberToxandria 5Astrantia 23-4
Zondag 7 novemberHBV 1Astrantia 14-1
Woensdag 10 novemberSIOL JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-11-5
Zaterdag 13 novemberAstrantia JO10-1SES JO10-19-3
Zondag 14 novemberFiducia 1Astrantia 11-0
Zaterdag 20 novemberVitesse’08 JO10-2Astrantia JO10-19-11
Zaterdag 20 novemberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Boerdonk/RKVV Keldonk JO14-14-1
Zaterdag 20 novemberOdiliapeel/Braks Groep JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-14-0
Zaterdag 20 novemberVIOS’38/Toxandria JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-12-2
Zaterdag 20 novemberBerghem Sport JO19-3SV Milsbeek/Astrantia JO19-10-3
Zondag 21 novemberSV Milsbeek 3Astrantia 20-5
Zondag 21 novemberFC Uden 1Astrantia 10-3
Woensdag 24 novemberSJO Vianen Vooruit/HBV JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-18-0
Zaterdag 27 november10:00Astrantia JO10-1Hapse Boys JO10-1
Zaterdag 27 november11:30SV DWSH’18 JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 27 november14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Constantia/Menos JO17-1
Zaterdag 27 november12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1JVC Cuijk JO19-2
Zondag 28 november11:00Astrantia 2Olympia’18 8
Zondag 28 november14:00Astrantia 1RKVV Keldonk 1
Zaterdag 4 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Achilles Reek JO14-1
Zaterdag 4 december13:30Vitesse’08 JO15-2SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 4 december14:30SV Venray JO17-4Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zaterdag 4 december14:30Juliana Mill JO19-2SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 5 december11:00Heijen 3Astrantia 2
Zondag 5 december14:00VCA 1Astrantia 1
Zaterdag 11 december10:00Astrantia JO10-1EGS’20 JO10-2
Zaterdag 11 december12:45Milheezer Boys JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 11 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Volkel JO15-1
Zaterdag 11 december14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Heijen JO17-1
Zaterdag 11 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1SJO/SSA Vesta’19 JO19-2
Zondag 12 december11:00Astrantia 2VCA 3
Zondag 12 december14:00Astrantia 1Elsendorp 1
Maandag 13 december19:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Festilent JO15-1
Zaterdag 18 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Handel JO14-1
Zaterdag 18 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1sv O.S.S. 1920 JO19-4