Uitslagen/Programma

Bekerprogramma seizoen 2021-2022:

Zondag 5 septemberEGS’20 12Astrantia 23-3
Zondag 5 septemberHeijen 1Astrantia 11-3
    
Woensdag 8 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1Volharding/Sambeek JO19-21-1 (4-5)
Zaterdag 11 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO14-1Olympia’18 JO14-313-1
Zaterdag 11 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO15-1Vitesse’08 JO15-22-6
Zondag 12 septemberAstrantia 2Vianen Vooruit 52-0
Zondag 12 septemberAstrantia 1Herpinia 12-0
    
Maandag 13 septemberAstrantia/SV Milsbeek JO17-1VIOS’38/Toxandria JO17-26-2
Zondag 19 septemberAstrantia 2SIOL 21-8
Zondag 19 september14:30Astrantia 1Sambeek 1

Competitieprogramma seizoen 2021-2022:

Zaterdag 11 septemberSIOL JO10-2Astrantia JO10-11-12
Woensdag 15 septemberSV Milsbeek/Astrantia JO19-1Herpinia/OKSV JO19-11-0
Zaterdag 18 september10:00Astrantia JO10-1Hapse Boys JO10-1
Zaterdag 18 september12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Juliana Mill JO14-1
Zaterdag 18 september13:15Juliana Mill JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 18 september14:30SCMH JO17-1Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zaterdag 25 september11:30SJO Vianen Vooruit HBV JO10-1Astrantia JO10-1
Zaterdag 25 september11:30SJO Vianen Vooruit HBV JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 25 september12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Maasduinen JO15-2
Zaterdag 25 september14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Gemert JO17-4
Zaterdag 25 september12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1Achilles Reek JO19-1
Zondag 26 september11:00Astrantia 2HRC’27 2
Zondag 26 september14:30Astrantia 1WHV 1
Zaterdag 2 oktober10:30De Zwaluw JO10-1Astrantia JO10-1
Zaterdag 2 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Boekel Sport JO14-1
Zaterdag 2 oktober12:45Olympia’18 JO15-2SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 2 oktober15:30Juliana Mill JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zaterdag 2 oktober15:00Constantia/Menos JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 3 oktober09:30SIOL 4Astrantia 2
Zondag 3 oktober14:30Fiducia 1Astrantia 1
Zaterdag 9 oktober10:00Astrantia JO10-1Olympia’18 JO10-3
Zaterdag 9 oktober11:30UDI’19/CSU JO14-4SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 9 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Elsendorp/Fiducia JO15-1
Zaterdag 9 oktober14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO17-1
Zaterdag 9 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1UDI’19/CSU JO19-6
Zondag 10 oktober11:00Astrantia 2De Zwaluw 6
Zondag 10 oktober14:30Astrantia 1MVC 1
Zaterdag 16 oktober09:30Toxandria/VIOS’38 JO10-1Astrantia JO10-1
Zaterdag 16 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Olympia’18 JO14-3
Zaterdag 16 oktober13:00DSV JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 16 oktober11:00EGS’20 JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zondag 17 oktober10:00V.V. Achates 4Astrantia 2
Zondag 17 oktober14:30Odiliapeel/Braks Groep 1Astrantia 1
Zondag 24 oktober14:30Astrantia 1SV DWSH’18 1
Zaterdag 30 oktober12:30SIOL JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 30 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1SES JO15-1
Zaterdag 30 oktober12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1sv O.S.S. 1920 JO19-4
Zondag 31 oktober11:00Astrantia 2Vitesse’08 6
Zaterdag 6 november12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Handel JO14-1
Zaterdag 6 november12:00Gemert JO15-3SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 6 november14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Boekel Sport JO17-2
Zaterdag 6 november14:30SJO Vianen Vooruit/HBV JO19-1SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 7 november13:00Toxandria 5Astrantia 2
Zondag 7 november14:30HBV 1Astrantia 1
Zaterdag 20 november12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Boerdonk/RKVV Keldonk JO14-1
Zaterdag 20 november13:00Odiliapeel/Braks Groep JO15-1SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 20 november15:00VIOS’38/Toxandria JO17-2Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zaterdag 20 november15:15Berghem Sport JO19-3SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 21 november11:00SV Milsbeek 3Astrantia 2
Zondag 21 november14:30FC Uden 1Astrantia 1
Zaterdag 27 november11:30SV DWSH’18 JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 27 november12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Festilent JO15-1
Zaterdag 27 november14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Constantia/Menos JO17-1
Zaterdag 27 november12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1JVC Cuijk JO19-2
Zondag 28 november11:00Astrantia 2Olympia’18 8
Zondag 28 november14:30Astrantia 1RKVV Keldonk 1
Zondag 4 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO14-1Achilles Reek JO14-1
Zaterdag 4 december13:30Vitesse’08 JO15-2SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
Zaterdag 4 december14:30SV Venray JO17-4Astrantia/SV Milsbeek JO17-1
Zaterdag 4 december15:30Juliana Mill JO19-2SV Milsbeek/Astrantia JO19-1
Zondag 5 december11:00Heijen 3Astrantia 2
Zondag 5 december14:00VCA 1Astrantia 1
Zaterdag 11 december12:45Milheezer Boys JO14-1SV Milsbeek/Astrantia JO14-1
Zaterdag 11 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO15-1Volkel JO15-1
Zaterdag 11 december14:30Astrantia/SV Milsbeek JO17-1Heijen JO17-1
Zaterdag 11 december12:00SV Milsbeek/Astrantia JO19-1SJO/SSA Vesta’19 JO19-2
Zondag 12 december11:00Astrantia 2VCA 3
Zondag 12 december14:00Astrantia 1Elsendorp 1